Samsung Mağaza Çözümleri

MAĞAZA ÇÖZÜMLERİ

İşyeri Ortamında İş Dostu

Ayrı bölgelerin bağımsız kontrolü

İşyerleri, klima sistemlerini her bir operasyonel alanın ihtiyacına uygun şekilde ayarlamazlarsa, boş yere çok miktarda enerji ve para harcarlar. Samsung klima çözümleri birden çok alanda sıcaklığı ve hava akışını ayrı ayrı ve bağımsız şekilde mükemmel olarak kontrol edebilmenizi sağlar. Bu, ofisler, toplantı odaları, lobiler ve perakende alanlarından oluşan veya kullanım saatleri değişen ve odaların boş olduğu, bölümlere ayrılmış işyerleri için özellikle yararlıdır.

Ayrı bölgelerin bağımsız kontrolü

Kurması ve yönetmesi kolay

Standart HVAC sistemleri sadece tek bir merkezi kontrol sistemine sahiptir ve bu nedenle bağımsız performans ayarı imkansızdır. Samsung klima çözümleri toplantı odaları gibi özel alanlarda ileri seviyede kişiye özel kontrol sağlayan Bağımsız Kontrolörlere sahiptir. Ayrıca işyeri genelinde giriş salonu gibi çok çeşitli kilit noktada sıcaklığı izlemek ve ayarlamakta kullanılabilecek bir Merkezi Kontrolör ve kullanımı kolay bir Yönetim Sistemi bulunur.

Kurması ve yönetmesi kolay

Mükemmel sıcak bir karşılama oluşturun

Müşterilerin işyeri ya da mağaza hakkında ilk izlenimleri, giriş salonuna ilk ayak bastıklarında oluşur ve bu nedenle giriş salonunda iyi bir izlenim yaratmak önemlidir! Samsung klima çözümleri, tam kontrol ile alanı müşteri ve ziyaretçilerin her zaman son derece rahat hissedecekleri şekilde serinletir ve ısıtır. Ayrıca birçok insan içeri dışarı girse çıksa bile hava kaçağı en düşük seviyededir ve sıcaklık sabit kalır.

Mükemmel sıcak bir karşılama oluşturun

Her yeri etkili şekilde serinletir ve ısıtır

Herhangi bir işletmenin başarısındaki önemli faktörlerden biri de müşteriler ve iş ortaklarını karşılamak ve birlikte çalışmak için rahat ve samimi bir ortam oluşturmak yatar. Samsung klima çözümleri, gizli tavan, kanal, salon ve duvara monte tipleri de dahil olmak üzere kapsamlı çok çeşitli iç ünite seçenekleri sunar. Böylelikle ticari bir yapıdaki her türlü alanı etkin ve verimli bir şekilde serinletebilir ve ısıtabilirsiniz.

Her yeri etkili şekilde serinletir ve ısıtır

Kiralık ofisi verimliliğinin sessizce artırılması

Fanların duyulduğu, gürültülü klima sistemleri odaklanmaya çalıştığınızda dikkat dağıtıcı olabilir. Samsung klima çözümleri kiralık ofis personeli için çok daha rahat ve üretken ofis ortamı yaratmak için arka planda sessizce çalışır. Şık, duvara monte üniteler enerji geri kazandıran bir havalandırma sistemi kullanarak masraflardan da tasarruf sağlar ve tek bir iletişim hattı kullanılarak 12 bölge kontrol edilebilir.

Kiralık ofisi verimliliğinin sessizce artırılması

Alışveriş yapanların mutlu edilmesi

Müşteriler perakende mağazalarında rahat hissederlerse büyük olasılıkla daha uzun kalırlar ve daha fazla para harcarlar. Samsung klima çözümleri küçük ve dar alanları bile incelikle en uygun sıcaklığa getirir ve mevcut durumu korur. Tek bir merkezi klima (CAC) biriminden aynı anda kolayca 2 bölgeyi çalıştırabilirsiniz veya ek ürün ve kurulum maliyetinde tasarruf sağlayacak şekilde daha geniş alanlar için 4 bölgeye kadar çıkabilirsiniz.

Alışveriş yapanların mutlu edilmesi