Samsung Otel Çözümleri

Otel Çözümleri

Her yerde mükemmel kontrol ve performans

Çoğu otel farklı kullanım ve klima ihtiyaçları olan çok çeşitlilikteki odalara ve tesislere sahiptir. Bu nedenle Samsung klima çözümleri, farklı alanlara uygun iç ve dış üniteler ile kontrolörlerden oluşan geniş seçenekler sunar. Söz konusu olan ister şık ve bağımsız 24 saat kontrole ihtiyacı olan konuk odaları, ister ekonomik olarak rahat bir ortam yaratılması gereken restoranlar veya arka ofisler gibi büyük başlıca alanlar olsun, tüm ihtiyaçlara bir çözüm mutlaka bulunur.

Her yerde mükemmel kontrol ve performans

Ayrı bölgelerin bağımsız kontrolü

Oteller, klima sistemlerini her bir operasyonel alanın ihtiyacına uygun şekilde ayarlamazlarsa, boş yere çok miktarda enerji ve para harcarlar. Samsung klima çözümleri birden çok alanda sıcaklığı ve hava akışını ayrı ayrı ve bağımsız şekilde mükemmel olarak kontrol edebilmenizi sağlar. Bu, ofisler, toplantı odaları, lobiler ve etkinlik alanlarından oluşan veya kullanım saatleri değişen ve odaların boş olduğu, bölümlere ayrılmış otel binaları için özellikle yararlıdır.

Ayrı bölgelerin bağımsız kontrolü

Kurması ve yönetmesi kolay

Standart HVAC sistemleri sadece tek bir merkezi kontrol sistemine sahiptir ve bu nedenle bağımsız performans ayarı imkansızdır. Samsung klima çözümleri konuk odaları gibi özel alanlarda ileri seviyede kişiye özel kontrol sağlayan Bağımsız Kontrolörlere sahiptir. Ayrıca otel genelinde Lobi gibi çok çeşitli kilit noktada sıcaklığı izlemek ve ayarlamakta kullanılabilecek bir Merkezi Kontrolör ve kullanımı kolay bir Yönetim Sistemi bulunur.

Kurması ve yönetmesi kolay

Mükemmel sıcak bir karşılama oluşturun

Konukların otel ya da eğlence tesisi hakkında ilk izlenimleri, Lobiye ilk ayak bastıklarında oluşur ve bu nedenle Lobide iyi bir izlenim yaratmak önemlidir! Samsung klima çözümleri, tam kontrol ile alanı konukların her zaman son derece rahat hissedecekleri şekilde serinletir ve ısıtır. Ayrıca birçok insan içeri dışarı girse çıksa bile hava kaçağı en düşük seviyededir ve sıcaklık sabit kalır.

Mükemmel sıcak bir karşılama oluşturun

Konuklar için bağımsız oda kontrolü

Otellerin yatak odaları çoğu insanın gerçekten gevşemek ve rahat hissetmek istedikleri yerlerdir. Bu nedenle Samsung klima çözümleri her konuk tarafından kendi özel tercihlerine göre bağımsız şekilde kontrol edilebilir. İçeri verilen havanın nem ve sıcaklığının ayarlanmasının yanı sıra aynı zamanda ayrı bir ısıtıcıya gerek olmadan sıcak su da sağlanır ve Virüs Doktoru sistemi olası zararlı virüsleri ortadan kaldırır.

Konuklar için bağımsız oda kontrolü

Tertemiz kokan otel restoranları

Bir restoranda yemek yerken isteyeceğiniz son şey kalan yemek kokularının kokusunu almaktır. Samsung klima çözümleri yemek için aşırı hava akımı yaratmayan bir hava dağıtımı ile taze ve hoş bir ortam oluşturmanın yanı sıra kokuların dışarı yayılmasını da engeller. Ayrıca taze hava girişi ile klimanın tek bir sistemde birleştirilmesi sayesinde restoranın mutfağında kullanılmak üzere mükemmel bir çözüm sunarlar.

Tertemiz kokan otel restoranları

Otel ofis verimliliğinin sessizce artırılması

Fanların duyulduğu, gürültülü klima sistemleri odaklanmaya çalıştığınızda dikkat dağıtıcı olabilir. Samsung klima çözümleri otel personeli için çok daha rahat ve üretken ofis ortamı yaratmak için arka planda sessizce çalışır. Şık, duvara monte üniteler geri kazandıran bir havalandırma sistemi kullanarak masraflardan da tasarruf sağlar ve dışarısı içeriden soğuk olduğunda ücretsiz serinletme keyfi sürmenizi sağlar.

 Otel ofis verimliliğinin sessizce artırılması

Etkili toplantılar için sessiz verimlilik

Bir toplantıda sunum yapılırken seyircinin dikkatinin dağıtacak hiçbir gürültünün olmaması önemlidir. Bu nedenle, otel konferans odalarını konforlu hale getirmek ve aynı zamanda da etkili ve verimli bir iletişime olanak tanımak için Samsung klima çözümleri sessizce çalışır. Aynı zamanda 360 derece hızlı serinletme, ısıtma sağlarlar ve basit bir uzaktan kumanda ile bağımsız olarak kontrol edilebilirler.

Etkili toplantılar için sessiz verimlilik